Plastová okna a dveře Předokenní žaluzie Předokenní rolety Interiérové stínění Sítě proti hmyzu Garážová vrata

Okna a vchodové dveře

 

Modelová řada oken a vchodových dveří

 

   

PLAST

 

DŘEVO

 

HLINÍK

 

O produktech

Všechny naše produkty splňují ČSN ISO 9001:2001.

Nabízíme široký výběr až ze 40 druhů barev, u plastových oken a dveří i dekory dřeva. Ke dřevěnému oknu lze přidat venkovní hliníková hrana. Do všech typů oken a dveří lze v naší nabídce vybírat z dvojitého nebo trojitého skla, které je plněno argonem.

 

Příslušenství k oknům

K oknům dodáváme exteriérové hliníkové parapety v provedení tmavý bronz, stříbrná, bílá. Interiérové parapety plastové nebo dřevotřískové široké palety barev a dekorů dřeva a mramoru. Dalším produktem jsou sítě proti hmyzu vyrobené z hliníkových profilů v barvách oken i nástřiku RAL, s šedou nebo černou sítí. Nabízíme venkovní a vnitřní zastínění oken a dveří pomocí rolet a žaluzií.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vaše dotazy

Dobrý den, 

kde se vyrábí Vaše plastová okna? Děkuji za odpověď. Jana, Stod

 

Dobrý den paní Jano,

plastový profil Inoutic je vyroben v Německu, kde je i testován. Řezání a svařování profilu do konečné podoby okna se provádí v České republice.


 

Dobrý den,

je možné předělat ručně ovládané rolety na motorové? Děkuji Marie, Praha

 

Dobrý den paní Marie, 

výměna pohonu z manuálního na elektrický je možná. Je zapotřebí dotažení elektrického kabelu k nově nainstalovanému motoru, který vložíme do hřídele v boxu.

 

Dobrý den,

jaké potřebujete informace pro vytvoření nabídky na plastová okna? Monika M.

 

Dobrý den paní Moniko,

pro orientační cenu plastovích oken nám stačí výška x šířka, barva, pokud je možnost poslat fotografii. Nebo nás kontaktujte okna si sami zaměříme v místě realizace.