Plastová okna a dveře Předokenní žaluzie Předokenní rolety Interiérové stínění Sítě proti hmyzu Garážová vrata

Reference

 

Roleta do botníku a předokení rolety do patra

   

Pro stálého zákazníka jsem umístily roletu do botníku. Roleta je ovládána manuálně popruhem do navíjecího boxu připevněn do vodící lišty rolety. Rolety lze použít i do interiéru k uzavření výklenků či skříní. Již ke stávajícím roletám v přízemí jsem přidaly rolety i do horních oken v patře.

 

 Praha


 

Vchodové dveře plastové

   

Do ubytovny plastové dveře s branem  a zesílenou středovou výplní. Montáž mezi již zateplené fasády a sádrokartonové konstrukce. Oprava sádrokartonu a začištění.

 

 Stříbro


 

Vchodové dveře ALUPROF

   

Vstupní vchodové dveře z hliníkového profilu se zámkem abloy (elektrický zámek s automatickým zamčením při každé zavření dveří), vestavěné schránky do profilu a samo zavírač. Hliníkové dveře jsou pevnější a hodí se do komerčních prostor a bytových domů. 

 

 Havlíčkův  Brod


 

Předokení žaluzie Z-90

   

Zákazník si vybral ze stínící techniky předokení žaluzie Z-90 s motorem a napojením na chytrou sít (ovládáno z mobilu,tabletu i počítače). Montáž probíhala společně se zateplením budovy, proto jsme použily pod omítkové oplechování s umístěním na fasádu a zapuštěné vodící lišty. Tímto způsobem jsem nezasahovaly do stávajících oken a zachovali jsme jejich původní vzhled.

 

 Havlíčkův  Brod


 

Předokení rolety s podomítacím boxem, sekční garážová vrata

   

Pro novostavbu kde jsme montovali plastová okna E-forte, zákazník přiobjednal předokení rolety na bezdrátové přijímače a centrálním spínačem pro automatické nastavení stahování a vytahování rolet. Sekční garážová vrata v barvě oken. 

 

 Praha

 


 

Plastová okna pro novostavbu

   

Pro novostavbu je složité vybrat ta správné okna. Na základě stupně zateplení a způsobu vytápění objektu určíme max. prostup tepla tak, aby okna udržela tepelnou izolaci domu. Zákazník má tepelné čerpadlo a vysoký stupeň zateplení. Proto jsme zvolili nejvyšší řadu plastových oken E-forte. K pískové fasádě jsme vybrali barvu Nevada. Trojúhelníková okna se se skvěle hodí do podkrovních pokojů. HS- portál na terasu usnadní přístup na zahradu. Díky posuvnému systému jsme dosáhli velké plochy prosklení, která prosvětlí obývací pokoj. Přejeme hodně štěstí při dokončení stavby a příjemné bydlení v novém domě.

 

 Praha

 

Plastová okna Prestige

   

Plastová okna pro starý dům k rekonstrukci. Po konzultaci se zákazníkem ohledně topení a zateplení budovy, jsme zvolily rám prestige a trojsklo. Vzhledem k prostupu tepla je Prestige kvalitní profil s vysokou izolační vlastností.  

 

Ptenín


 

Plastová okna, prosvětlení oken rozšířením okenních otvorů

   

Výměna oken je rychlá záležitost. Vyndáme staré okno, vsadíme nové a ukotvíte jej do ostění. Poté utěsníme montážní pěnou. Zákazník si stěžoval, že stávající okna jsou malá a místnost není dostatečně světlá. Provedli jsme zásah do zdí a vybourali otvory pro nová okna, která jsou o poznání vyšší. Přejeme, aby nová okna prosvětlila váš domov.

 

 Praha


 

HS-Portál

   

Výměna dřevěné terasové sestavy za zdvihově posuvné dveře je složitý proces. Pro křídlo HS-portál je zapotřebí připravit kvalitní podezdívku. Srovnání podkladu je základem správné funkčnosti celého systému. Vzhledem k návětrné straně byly v tomto případě použity Termo pásky. Děkujeme manželům za spolupráci.

   Praha


 

Plastové okno

   

Začátkem roku jsme byli pověřeni umístit nové plastové okno do dřevostavby. Rekonstrukce ložnice si vyžadovala přidání okna na východní stranu. Na základě vyjádření statika jsme vyřízli otvor do zdi a namontovali stávající okno. Přejeme manželům krásné vstávání při pohledu do zahrady. 

 

 Plzeň


 

Nábytek na míru

   

Začátkem října jsme byli osloveni neziskovou organizací o zajištění zasedacího stolu, kancelářských skříní a regálu na míru do terapeutické ordinace. Po domluvě s našimi partnery se podařilo zajistit potřebné vybavení. Děkujeme všem kteří se na akci podíleli. Přejeme organizaci hodně úspěchu a spoustu sil do budoucna. 

 

Praha

     


 

Screenové rolety

   

Scrennové rolety patří mezi novinku ve stínící technice. jejich součástí je hliníkový krycí box, stejný jako u  předokenní rolety a vodící lišty, které udrží látku ve svislé poloze. Na rozdíl od Alu rolet umožňují částečnou průhlednosti. Manipulace je buď manuální nebo jako v tomto případě ns přání zákazníka, pomocí motorové jednotkoy. Výhodou Scrennu je omezení prostupu tepla za účelem zachování stejného klima i světlosti místnosti.  

 

 Praha


 

 

Plastová okna, sestava, posuvné dveře

   

Unikátní přístavba k domu navržena architektem jako zimní zahrada. Projekt vyžadoval velké prosklení a světlost místnosti. Zvolili jsme okenní systém Prestige, profil se standardním zateplením vhodný pro všechny tipy domácností. V projektu jsme umístili posuvné dveře, u kterých byl pro nestandardní výšku nad okno umístěn nadsvětlík, jehož účelem je zajištění prostupu světla. Dále byla osazena okenní sestava s balkonovými dveřmi s nadsvětlíkem, pro zachování vzhledu a dvojdílné vchodové dveře. Vše v barvě zlatý dub. Přejeme příjemné posezení.   

 

 Plzeň